GODZINY URZĘDOWANIA KANCELARII PARAFIALNEJ:

1. Od poniedziałku do czwartku, pół godziny, po Mszy świętej rannej i wieczornej.
  2. Kancelaria nieczynna w piątki, soboty, niedziele i Święta.
  3. Intencje Mszalne przyjmujemy w zakrystii po Mszach Świętych

INFORMACJE DODATKOWE

1. Przygotowaniem świątyni, kaplicy cmentarnej do uroczystości liturgicznych zajmuje się siostra Jadwiga. Kontakt codziennie po każdej Mszy Świętej.
  2. Odpowiedzialnym za muzyczną oprawę uroczystości liturgicznych  w naszej świątyni jest organista Pan Paweł Wajdzik. Kontakt z Panem organistą możliwy codziennie po wieczornej Maszy Świętej, z wyjątkiem poniedziałku lub telefonicznie pod numerem +48606580391.
  3. Ubieraniem kościoła w kwiaty na wszelkie kościelne uroczystości, w tym również śluby, zajmuje się już od wielu lat w naszej świątyni Pani Bożena Ządek. Ze względu na zachowanie przepisów kościelnych co do dekoracji przestrzeni liturgicznej prosimy, zwłaszcza pary ślubne, o kontakt z Panią Bożeną (+48792270914). Prosimy również o to z tego względu, aby uniknąć przerostu FORMY nad TREŚCIĄ uroczystości! Jednocześnie podtrzymujemy zasadę ks. Prałata Jaska, poprzez którą chcemy uniknąć zniszczeń, jakie czasami pozostają w kościołach po firmach, osobach ubierających kościoły, a nie mających z nimi nic wspólnego i nie znających przepisów liturgicznych. Za wyrozumiałość co do troski o piękno naszej świątyni serdecznie dziękujemy!