• k2
  • Adwent 4_1
  • k4
  • Adwent 4
  • BN1a
  • BN2
  • k3
  • k1
  • BN3
  • p6 noc
  • BN1
  • BN4
  • Szopka
  • BN5

 Intencje mszalne od 24 stycznia do 31 stycznia 2021


Niedziela, 24.01.2021

07.00 † Maria Dobija z mężem Janem i synami Antonim i Andrzejem
09.00 † Bronisław Nowak z synem Bartoszem
11.00 † Anna Migdał w 4 rocz. ś. z mężem Antonim
11.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Wiktora w 18 rocz. urodzin
17.30 Nieszpory

18.00 Za Parafian

Poniedziałek, 25.01.2021

06.30 † Antonina Jakubiec od rodziny Kozioł z dziecmi
17.30 † Wincenty Kruczek w 19 rocz. ś.

Wtorek, 26.01.2021

06.30 W intencji Panu Bogu wiadomej
17.30 ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

† Marcin Podosek od Eli i Krzysztofa Gucwa
† Anna Wrona od Róży Św. Bernadety Soubirous
† Bogumiła Bistyga od Sylwi i Zygmunta Tyc z synami z Żywca
† Paweł Garncarczyk od Weroniki i Marcina Sternal z Buczkowic
† Janusz Szkaradnik od Magdaleny Żądło
† Anna Januła od Doroty i Adama Ze Stryszawy z rodzina
† Bronisława Sukiennik od sąsiadów Dryjaków
† Maria Pilarz od Piotra i Ewy Gluza z dziećmi
† Bronisław Nowak od Lucyny i Mieczysława Dobija z rodziną
† Maria Starczak od Doroty Jachnickiej z rodziną
† Czesława Laszczak od rodziny Krystyny Piątas z rodziną
† Stanisława Pawełek od Agnieszki Dobija z dziećmi
† Jan Sokołowski od Krystyny Pawełek z rodziną ze Szczyrku
† Teresa Foltyniak od Anny i Ernesta Łodziana oraz Barbary Makuch z rodziną
† Czesław Kruczek od Moniki i Zbigniewa Olbert
† Aneta Urbaniec od sąsiadki Pawlusowej z mężem
† Jerzy Wrona od Krystyny Śliwa
† Helena Wrona od Jacka i Barbary Bieniek z dziećmi
† Stanisława Górny od rodziny Kwaśniewiczów
† Antonina Pezda od Katarzyny i Mariusza Tracz
† Piotr Motała od Stanisława Górnego z rodziną
† Marek Hejdysz od kolegi Janusza
† Maria Huczek od Danuty Wajdzik
† Wiesław Gluza od rodziny Pokusów
† Stanisław Deńko od sąsiadów Moczek i Tokarz
† Genowefa Migdał od sąsiadki Beaty Musolino
† Anna Chrobak od Lucyny Bieszczad z rodziną
† Maria Kubica od Koła Gospodyń Wiejskich w Buczkowicach
† Jadwiga Kubica od Jacka Migdała
† Władysław Stempień od Izabeli Hula z rodziną
† Genowefa Kruczek od rodziny Kliś
† Kazimierz Huczek od Sabiny Steczek z dziećmi
† Marta Szkaradnik od Jarosława Szkaradnik z rodziną
† Regina Plewa od Zofii Kucharskiej z rodziną
† Leszek Gadka od rodziny Ficoniów
† Aleksandra Jachnicka od Jadwigi i Józefa Tomiczek z córką
† Krystyna Ramenda od sąsiadów Teresy i Andrzeja Martyniak
† Irena Górna od siostrzeńca Pawła z rodziną
† Paulina Sanetra od babci Emilii z Bielska
† Barbara Kubica od Danuty i Tadeusza Przemyk
† Elżbieta Gilowska od Nowakowskich z Łodygowic
† Czesław Pietraszko od Teresy i Stanisława Tarnawa
† Barbara Fiutowska od Akcji Katolickiej
† Antonina Jakubiec od chrześniaczki Władzi z rodziną
† Maria Kubica od brata Ryszarda z żoną
† Zygmunt Satława od brata z rodziną
† Michał Dobija od wnuka Bartosza
† Piotr Wójcik od brata Lucjana
† Andrzej Potempa od syna Bartosza z żoną i dziećmi
† Marek Bednaruk od żony
† Stanisława Sidoruk od brata

Środa, 27.01.2021

06.30 † Jerzy Gołąbek w 3 rocz. ś. z rodzicami
17.30 † Stanisław Zając w 1 rocz. ś.

Czwartek, 28.01.2021

06.30 † Edward Konior z rodzicami Katarzyną i Franciszkiem
06.30 † Elżbieta Gilowska do rodziny Kozieł z dziećmi
17.30 † Władysława i Ludwik Porębscy w 18 rocz. ś.

Piątek, 29.01.2021

06.30 † Władysław Mędrzak z żoną Marią i synami Edwardem i Adamem
17.30 † Jan Kubica w 4 rocz. ś.
17.30 † Zofia i Kazimierz Pietraszko

Sobota, 30.01.2021

06.30 † Bronisława i Franciszek Bembenek
06.30 † Jan Gluza z rodzicami i zięciem Adamem
17.30 † Paweł i Bronisława Pawełek z rodzicami i zmarłymi z rodzin

III Niedziela zwykła, 31.01.2021

07.00 † Stefan Huczek w 25 rocz. ś. z żoną Bronisławą
09.00 † Władysław Wajdzik w 12 rocz. ś.
09.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla wszystkich rodzin i wiernych Parafii, których nie mogliśmy odwiedzić z kolędą
11.00 † Janusz Szkaradnik w 2 rocz. ś.
17.30 Nieszpory
18.00 Za Parafian

 Intencje mszalne od 17 stycznia do 24 stycznia 2021


Niedziela, 17.01.2021

07.00 Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o Bożą opiekę
09.00 † Marek Kruczek w 2 rocz. ś. z rodzicami
11.00 Chrzty
17.30 Nieszpory
18.00 Za Parafian

Poniedziałek, 18.01.2021

06.30 † Jan Stopka w rocz. ś. z żoną i synem
17.30 † Franciszek Gruszecki

Wtorek, 19.01.2021

06.30 † Ewa Januszyk z rodzicami i teściem Romanem w 5 rocz. ś.
17.30 ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

† Marcin Podosek od Jakuba Kubica
† Anna Wrona od koleżanki Marii Pieroń ze Szczyrku
† Bogumiła Bistyga od Konrada i Jadwigi Kubiców
† Paweł Garncarczyk od Przemka Jakubiec z rodziną
† Janusz Szkaradnik od Małgorzaty i Piotra Żądło z rodziną
† Anna Januła od Tomasza Loranc z dziadkami
† Bronisława Sukiennik od Marii i Stanisława Gruszeckich
† Maria Pilarz od Marii Świerczek z rodzina z Rybarzowic
† Bronisław Nowak od Rafała Pietraszko z rodziną
† Maria Starczak od Ewy i Kazimierza Mizerów
† Czesława Laszczak od rodziny Walerii Jakubiec
† Stanisława Pawełek od Marty i Tomka Saferna
† Jan Sokołowski od Dyrekcji, pracowników, emerytów i rencistów PKS – Bielsko – Biała
† Teresa Foltyniak od Magdaleny Podosek z synami
† Czesław Kruczek od Iwony i Grzegorza Sikora
† Aneta Urbaniec od Alicji Krawcow z rodziną
† Jerzy Wrona od Anny Migdał
† Helena Wrona od Małgorzaty Kmieć z rodziną
† Stanisława Górny od sąsiadów Sapeta i Lindert
† Antonina Pezda od Pauliny i Adama Sanetra
† Piotr Motała od kolegi Adama Kozieł
† Marek Hejdysz od Wiesi i Jurka Rozmus
† Maria Huczek od Dariusza Wajdzik z rodziną
† Wiesław Gluza od rodziny Szkaradnik
† Stanisław Deńko od sąsiada Antoniego Cierniak
† Genowefa Migdał od sąsiadów Janczewskich
† Anna Chrobak od Władysławy Starczak
† Maria Kubica od sąsiadów Nowickich i Kasperków
† Jadwiga Kubica od Mariusza, Wojciecha, Piotra Gietler
† Władysław Stempień od Teresy i Andrzeja Martyniak
† Genowefa Kruczek od Ewy Kubica z mężem
† Kazimierz Huczek od sąsiadów Kazi i Józefa Steczek
† Marta Szkaradnik od Zeni i Grzegorza Zając
† Regina Plewa od sąsiadów Czesław Gołąbek z rodziną
† Leszek Gadka od Zygmunta Stefaniak z rodziną
† Aleksandra Jachnicka od Joanny Paciorek z Kamilem
† Krystyna Ramenda od Zofii i Czesława Kopaczka z rodziną
† Irena Górna od siostrzenicy Doroty z rodziną
† Paulina Sanetra od wujka Grześka
† Barbara Kubica od Marzeny i Krzysztofa Kajda
† Elżbieta Gilowska od Bogusława Hańderek
† Czesław Pietraszko od chrześniaka Darka Tarnawa z rodziną
† Barbara Fiutowska od sąsiadki Urszuli Wiewióra z rodziną
† Antonina Jakubiec od bratowej Walerii Jakubiec
† Maria Kubica od syna Dariusza z żoną i wnuczką
† Zygmunt Satława od Włodzimierza Jasek z rodziną
† Michał Dobija od córki Gabrieli i Tomasza
† Piotr Wójcik od syna z żoną
† Andrzej Potempa od żony Marii
† Stanisław Stopka od Gabrieli Jękot z rodziną
† Bernadeta i Józef Wierunscy od wnuka Pawła

Środa, 20.01.2021

06.30 O Boże błogosławieństwo potrzebne łaski i zdrowie dla Aleksandra w 77 rocz. urodzin
17.30 † Marta i Jan Kopeć

Czwartek, 21.01.2021

06.30 † Jan Mizera
06.30 † Aneta Urbaniec w rocz. ś.
17.30 † Franciszek Gruszecki w rocz. ś.

Piątek, 22.01.2021

06.30 † Henryk Jakubiec w 12 rocz. ś.
17.30 † Stanisław Pawełek z rodzicami
17.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże

Sobota, 23.01.2021

06.30 † Józef Kliś w 18 rocz. ś.
06.30 † Wojciech Huczek z żoną
17.30 † Stanisław Pawełek z rodzicami

Niedziela, 24.01.2021

07.00 † Maria Dobija z mężem Janem i synami Antonim i Andrzejem
09.00 † Bronisław Nowak z synem Bartoszem
11.00 † Anna Migdał w 4 rocz. ś. z mężem Antonim
17.30 Nieszpory
18.00 Za Parafian

 Intencje mszalne od 10 stycznia do 17 stycznia 2021


Niedziela, 10.01.2021

07.00 † Andrzej Dobija
09.00 W pewnej intencji
11.00 † Józef Szlosek w 2 rocz. ś.
17.30 Nieszpory
18.00 Za Parafian

Poniedziałek, 11.01.2021

06.30 † Antoni Kopaczka z rodzicami, rodziną i rodzeństwem
06.30 † Ks. Józef Wawrzyniak
17.30 † Władysław i Katarzyna Dadok z córką Marią i synem Władysławem

Wtorek, 12.01.2021

06.30 † Józef Twardysko w 30 rocz. ś.
06.30 † Jan i Maria Maślanka
17.30 ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

† Marcin Podosek od Katarzyny i Łukasza Smolana
† Anna Wrona od koleżanek Reni, Majki i Ani
† Bogumiła Bistyga od Marii Staśko z rodziną
† Paweł Garncarczyk od Zygmunta Jakubiec z rodziną
† Janusz Szkaradnik od Jadzi i Adama Szeląg
† Anna Januła od Antosi z mężem i rodziną z Rybarzowic
† Bronisława Sukiennik od Koła Gospodyń Wiejskich w Buczkowicach
† Maria Pilarz od koleżanki Marii z mężem Czesławem
† Bronisław Nowak od rodziny Piekarz
† Maria Starczak od Dariusza i Elżbiety Lekki z synami
† Czesława Laszczak od członków Straży Honorowej NSPJ
† Stanisława Pawełek od Piotra Pawełek
† Ryszard Górny od Stanisławy Piela
† Jan Sokołowski od Tomasza Trzopek z rodziną
† Teresa Foltyniak od Towarzystwa Społeczno – Kulturalnego Zagroda
† Czesław Kruczek od koleżanki Haliny Rusin z rodziną
† Aneta Urbaniec od sąsiadki Bronisławy Górnej z rodziną
† Jerzy Wrona od rodziny Rybarskich ze Szczyrku
† Helena Wrona od Marii Wawrzuta
† Stanisława Górny od sąsiadów Szatkowskich
† Antonina Pezda od Ewy Kruczek
† Piotr Motała od kolegi Andrzeja Urbaniec z synem Januszem
† Marek Hejdysz od Damiana
† Maria Huczek od rodziny Buć i Lepszy
† Wiesław Gluza od Bożeny i Czesława Mola
† Stanisław Deńko od sąsiadów Siudów
† Genowefa Migdał od sąsiadów Tarnawa
† Anna Chrobak od Jadzi i Damiana Kos
† Maria Kubica od Jadwigi Pysz
† Jadwiga Kubica od Lucyny i Macieja Gietler
† Władysław Stempień od sąsiadów Laszczak marek z rodziną
† Genowefa Kruczek od koleżanki Janicowej
† Kazimierz Huczek od Rafała Steczka z rodziną
† Marta Szkaradnik od Marii i Jana Posiłek
† Regina Plewa od sąsiadki Ewy Pyrkosz z rodziną
† Leszek Gadka od Sławomira Kania z rodziną
† Aleksandra Jachnicka od Marii Paluch z rodziną
† Krystyna Ramenda od chrześnicy Wioletty z córkami
† Irena Górna od siostry Władzi z mężem
† Paulina Sanetra od wujka Janka Sanetra z rodziną
† Barbara Kubica od Klaudii Krysta z rodziną
† Elżbieta Gilowska od siostrzenicy Barbary
† Czesław Pietraszko od kuzyna Krzysztofa Wieczorek z żoną i rodziną z Lipowej
† Barbara Fiutowska od Haliny z rodziną
† Antonina Jakubiec od sąsiadów Sromków
† Maria Kubica od syna Dariusza z żoną i wnuczką
† Zygmunt Satława od Roberta Jasek z rodziną
† Michał Dobija od wnuczki Natalii
† Piotr Wójcik od żony
† Andrzej Potempa od żony Marii
† Stanisław Stopka od Janiny Dobija z rodziną

Środa, 13.01.2021

06.30 † Wincenty Gruszecki z żoną Katarzyną i Sabiną
06.30 † Maria Migdał w 22 rocz. ś.
17.30 † Marek Węgrzyn z rodzicami i siostrą Anną

Czwartek, 14.01.2021

06.30 † Maria Glibowska z 9 rocz. ś. z mężem Władysławem w 29 rocz. ś.
06.30 † Maciej Huczek z żoną
17.30 O zdrowie i błogosławieństwo Boże w 80 rocz. urodzin dla Józefa

Piątek, 15.01.2021

06.30 † Jan Dobija z ojcem Bronisławem i dziadkami
06.30 † Antoni Dejewski z matką
17.30 † Walenty Kocurek w 35 rocz. ś. z żoną Bronisławą i rodzicami

Sobota, 16.01.2021

06.30 † Eugeniusz Gębala w 4 rocz. ś. z żoną Urszulą
06.30 † Bronisław Huczek z rodzicami
17.30 † Danuta Wyporek w 2 rocz. ś.

Niedziela, 17.01.2021

07.00 Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o Bożą opiekę
09.00 † Marek Kruczek w 2 rocz. ś. z rodzicami
11.00 Chrzty
17.30 Nieszpory
18.00 Za Parafian

 Intencje mszalne od 03 stycznia do 10 stycznia 2021



Niedziela, 03.01.2021

07.00 Za żywych i zmarłych członków żywego różańca O. Pio
09.00 † Władysław Barcik z żoną Julią
11.00 Dziękczynna w 5 rocznicę urodzin Zbigniewa z prośbą o błogosławieństwo Boże
17.30 Niespory
18.00 Za Parafian

Poniedziałek, 04.01.2021

06.30 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Czesława z okazji urodzin
06.30 † Władysław Tarnawa z rodzicami i teściami
17.30 † Otton Hansel w 10 rocz. ś. z rodzicami i teściami

Wtorek, 05.01.2021

06.30 † Tadeusz Dobija z żoną i córką
06.30 O zdrowie i błogosławieństwo Boże z okazji urodzin Pawła
17.30 ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

† Marcin Podosek od Alfredy Puda z rodziną
† Anna Wrona od sąsiadki Marii Tarnawa
† Bogumiła Bistyga od Aleksandry Ścisłowicz z rodziną
† Paweł Garncarczyk od Joanny i Artura Polok z córkami
† Janusz Szkaradnik od kolegi Pawła z Czechowic z rodziną
† Anna Januła od Marii i Włodzimierza Świerczek z Rybarzowic
† Bronisława Sukiennik od Romana i Danuty Wrona z rodziną
† Maria Pilarz od Krystyny i Leszka Piątas z rodziną
† Bronisław Nowak od Adama Dobija z rodziną
† Maria Starczak od Katarzyny Ścisłowicz z rodziną
† Czesława Laszczak od Agnieszki i Roberta Piotrowicz z rodziną
† Stanisława Pawełek od Teresy Pawełek – Jano
† Ryszard Górny od Anny Laszczak z rodziną
† Jan Sokołowski od Marii i Jana Trzopek z rodziną
† Teresa Foltyniak od Pracowników Gminnej Biblioteki Publicznej w Buczkowicach
† Czesław Kruczek od Iwony Pyka z rodziną i Jadwigi Wrona
† Aneta Urbaniec od sąsiadów Józefa Lewy i Haliny Mizera
† Jerzy Wrona od Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Buczkowicach
† Helena Wrona od Wandy Wojtyła
† Stanisława Górny od sąsiadów Bożeny i Stanisława Ziontek
† Antonina Pezda od wójta oraz pracowników Urzędu Gminy Buczkowice
† Piotr Motała od Stanisławy Misiarz z mężem
† Marek Hejdysz od Danuty i Romana Wrona
† Maria Huczek od sąsiadów Majnuszów
† Wiesław Gluza od Antoniego i Lidii Dobija z Rybarzowic
† Stanisław Deńko od sąsiadów Władysława i Kazimiery Kubica
† Genowefa Migdał od sąsiadki Borkowskiej z synem
† Anna Chrobak od Grażyny i Moniki Migdał
† Maria Kubica od sąsiadów Laszczaków i Janików
† Jadwiga Kubica od swata Józefa
† Władysław Stempień od sąsiadów Szybiak z rodziną
† Genowefa Kruczek od Wspólnoty Mieszkaniowej Fabryczna 115
† Kazimierz Huczek od szwagierki z Katowic z rodziną
† Marta Szkaradnik od Urszuli Gruca z rodziną
† Regina Plewa od sąsiadki Alicji Malchar z rodziną
† Leszek Gadka od Anny i Leszka Karpetów
† Aleksandra Jachnicka od Ali i Józka Bieniek z rodziną
† Krystyna Ramenda od chrześniaka Roberta z rodziną
† Irena Górna od brata Edmunda z żoną i rodziną
† Paulina Sanetra od cioci Doroty Podstawny z rodziną
† Barbara Kubica od koleżanek siostry ze sklepu z Bystrej
† Elżbieta Gilowska od Agnieszki Bednarz z rodziną
† Czesław Pietraszko od Magdy i Marcina Kupczak z dziećmi z Lipowej
† Barbara Fiutowska od Magdy i Krzysztofa z dziećmi
† Antonina Jakubiec od znajomych Kopaczków
† Maria Kubica od syna Szczepana z żoną i wnukami
† Zygmunt Satława od siostry Antoniny Jasek
† Michał Dobija od syna Jana z żoną

Środa, 06.01.2021 – Uroczystość Objawienia Pańskiego

07.00 † Maria i Józef Gołąbek
09.00 † Marta Paluch w 17 rocz. ś. z mężem Ludwikiem i synem Józefem
11.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże w 40 rocz. urodzin dla Łukasz
17.30 Nieszpory
18.00 Za Parafian

Czwartek, 07.01.2021

06.30 † Anna Kondrak w 32 rocz. ś.
06.30 † Maria Ryczek z mężem Zdzisławem
17.30 † Franciszek Mrowiec z żoną Magdaleną i córka Marią

Piątek, 08.01.2021

06.30 † Józef Wandzel z synem Wiesławem
06.30 † Stanisław Żydek z w 6 rocz. ś. z rodzicami i teściami
17.30 † Bożena Leszczawska w 5 rocz. ś.

Sobota, 09.01.2021

06.30 † Agnieszka Gębala w 25 rocz. ś. z mężem
06.30 † Wanda Lalik z synem Wiesławem i zmarłych z rodziny
17.30 O błogosławieństwo Boże dla rodziny i podziękowanie za otrzymane łaski

Niedziela, 10.01.2021

07.00 † Andrzej Dobija
09.00 W pewnej intencji
11.00 † Józef Szlosek w 2 rocz. ś.
17.30 Nieszpory
18.00 Za Parafian