• trawa
  • melchior1
  • k2
  • krokus2
  • k4
  • melchior2
  • post
  • trawa1
  • k3
  • krokus4a
  • k1
  • p6 noc
  • krokus3

 Intencje mszalne od 26 maja do 02 czerwca 2019


Niedziela, 26.05.2019

07.00 † Jan Dobija
09.00 † Anna Migdał z mężem Antonim
11.00 Rocznica I Komunii
18.00 Za parafian

Poniedziałek, 27.05.2019

06.30 † Halina Migdał z rodzicami
06.30 † Franciszka Kupczak
18.00 † Jan Huczek z żoną Julią i synem Eugeniuszem

Wtorek, 28.05.2019

06.30 † Monika Jękal z mężem Julianem
18.00 ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH (korekta z dnia 28 maja)

† Roman Moczek od Romualdy Soroka
† Jarosław Hańderek od sąsiadów Lalików
† Janina Klimara od zespołu muzycznego Cantabile z Suchej Beskidzkiej
† Mieczysław Pilarz od rodziny Paluchów i Turbańskich
† Agata Tracz od Aliny, Magdaleny i Konrada Cader
† Jan Piekarz od sąsiadów Gluzów
† Marcin Podosek od świeckiego Zakonu Karmelitów Bosych w Kętach Podlesiu
† Anna Wrona od Teresy Pawełek-Jano
† Maria Kubica od Marii i Henryka Cader z rodziną
† Anna Wrona od Marii Górnej
† Anna Szymanek od sąsiadki Pezdowej
† Marta Pilarz od sąsiadów Kwaśnych
† Bronisława Mocko od Jolanty i Zenona Dobija
† Antoni Migdał od Pauliny z synem
† Bogumiła Bistyga od kuzyna Michała Biegun z żoną i córką
† Kazimierz Prochownik od rodziny Kruczków
† Michał Wrona od Marii Wieczorek z rodziną
† Jarosław Gluza od rodziny Tracz z Katowic
† Kazimiera Kos od sąsiadów Tarnawów
† Tadeusz Jachnicki od Stanisława Wrony
† Krystyna Kociołek od pracowników księgowości hotelu Orle Gniazdo
† Joanna Grygiel od sąsiadki Marysi Kaczor z córkami i Józkiem
† Paweł Garncarczyk od OSP w Mesznej
† Wiesław Dąbkowski od rodziny Ścisłowicz
† Antonino Musolino od Marysi i Romana
† Teresa Kluz od członkiń Stowarzyszenia „Nadzieja” z Mesznej i Wilkowic
† Marek Gruszecki od Anety i Krzysztofa Wrona
† Józef Plinta od Lucyny Dudys i Aleksandry Kurysia
† Marek Kruczek od Bożeny i Józefa Trzopek
† Danuta Wyporek od rodziny Florczyków
† Janusz Szkaradnik od Rafała i Jolanty Posiłek z rodziną
† Józef Szlosek od Agnieszki i Piotra Kamińskich
† Piotr Gogler od rodziny Kopaczka
† Andrzej Kruczek od kuzynki Marioli Nycz z rodziną
† Kazimiera Bieniek od sąsiadów Elżbiety i Bronisława Migdał
† Ludwik Krutak od Barbary Łaciak z rodziną
† Józef Gluza od Sylwii i Sławomira Ganor
† Anna Januła od wnuczki Wioli z mężem
† Waleria Dunat od sąsiadki Marysi Kaczor z Józkiem i rodziną
† Bronisława Sukiennik od siostrzenicy Bożeny Maślanka z Godziszki z rodziną
† Elżbieta Jakubiec od wnuczki Sylwii z mężem
† Julia Moczek
† Marian Główka
† Józefa Kalwasińska z Gostynina z rodziną

Środa, 29.05.2019

06.30 † Stefania Hańderek z mężem i synem Józefem
18.00 † Jan Borowicz w 3 r.ś.

Czwartek, 30.05.2019

06.30 Dziękczynna w intencji Marii z okazji 70 rocznicy urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo
06.30 O opiekę i Boże błogosławieństwo dla ks. Sylwestra w rocznicę święceń
18.00 † Maria Migulec

Piątek, 31.05.2019

06.30 † Wiktoria Tracz w 20 r.ś.
18.00 † Józef Piela
18.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże w 30 rocznicę urodzin Przemysława

Sobota, 01.06.2019

09.00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP od róż różańcowych
09.00 † Wiesław Pysz
18.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Poli i Judyty

Niedziela, 02.06.2019 Wniebowstąpienie Pańskie

07.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla dzieci i wnuków
09.00 Jubileusze małżeńskie
11.00 † Henryk Wronka
18.00 Za parafian