• trawa
  • melchior1
  • k2
  • krokus2
  • k4
  • melchior2
  • post
  • trawa1
  • k3
  • krokus4a
  • k1
  • p6 noc
  • krokus3

 Intencje mszalne od 02 czerwca do 09 czerwca 2019


Niedziela, 02.06.2019

07.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla dzieci i wnuków
09.00 Jubileusze małżeńskie
11.00 † Henryk Wronka
18.00 Za parafian

Poniedziałek, 03.06.2019

06.30 † Józef Wajdzik w 40 r.ś. z żoną
18.00 † Jan Tarnawa z rodzicami
18.00 † Roman Moczek w 2 r.ś.

Wtorek, 04.06.2019

06.30 † Rudolf Świerczek w 7 r.ś. z żoną Anną i córką Ewą
18.00 ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

† Roman Moczek od sąsiadów Adamiak
† Jarosław Hańderek od prac. firmy „Przemysław Kufel Materiały Budowlane i Opał”
† Janina Klimara od wspólnoty Galilea z Suchej Beskidzkiej
† Mieczysław Pilarz od sąsiadki Walowej
† Agata Tracz od rodziny Małczak i Riemer
† Jan Piekarz od sąsiadów Byrdziaków
† Marcin Podosek od Marii Ćwikła z rodziną z Radziechów
† Anna Wrona od Kazimierza Pietraszko
† Maria Kubica od Urszuli i Stanisława Pietraszko z rodziną
† Anna Wrona od sąsiadów Kruczków i Adamiaków
† Anna Szymanek od koleżanek z pracy córki
† Marta Pilarz od sąsiadów Kubiców
† Bronisława Mocko od teściowej Doroty
† Antoni Migdał od Kazimiery Kos
† Bogumiła Bistyga od koleżanki Teresy Pawełek-Jano
† Kazimierz Prochownik od Anny Migdał z rodziną
† Michał Wrona od Krystyny Żurek
† Jarosław Gluza od koleżanek z klasy
† Kazimiera Kos od sąsiadów Ramendów
† Tadeusz Jachnicki od Anety Frączek z rodziną
† Krystyna Kociołek od koleżanek Kariny z firmy Aluprof
† Joanna Grygiel od sąsiadów Kufel
† Paweł Garncarczyk od pracowników Ośrodka Zdrowia w Wilkowicach
† Wiesław Dąbkowski od rodziny Moczków i sąsiedztwa
† Antonino Musolino od Magdaleny z rodziną
† Teresa Kluz od dyrekcji, nauczycieli i pracowników przedszkola „Bajka” w Buczkowicach
† Marek Gruszecki od Renaty i Andrzeja Dryjak
† Józef Plinta od rodziny Pitasiów z Żabna
† Marek Kruczek od Urszuli Drobniak z rodziną
† Danuta Wyporek od rodziny Zdanowiczów
† Janusz Szkaradnik od przyjaciela Jarka z żoną Anią i Martyną
† Józef Szlosek od Ewy i Damiana Krupa
† Piotr Gogler od sąsiadów Garncarczyków i Wojtyłków
† Andrzej Kruczek od Czesława Raczka z rodziną
† Kazimiera Bieniek od sąsiadki Hildy Migdał z rodziną
† Ludwik Krutak od Marii Główka i Jadwigi Kędzior
† Józef Gluza od sąsiadów Marii i Tadeusza z rodziną
† Anna Januła od wnuczki Kasi
† Waleria Dunat od Kazimierza Gluzy z rodziną
† Bronisława Sukiennik od Marii Kubaszek z rodziną
† Elżbieta Jakubiec od córki Apolonii z mężem
† Krystyna Czajkowska

Środa, 05.06.2019

06.30 † Szymon Laszczak w 11 r.ś. z pradziadkami
18.00 † Maria Klaczek w 22 r.ś.

Czwartek, 06.06.2019

06.30 Dziękczynna, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 50 rocznicę urodzin dla Jakuba i dla całej jego rodziny
18.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Dominiki w 18 rocznicę urodzin
18.00 † Za zmarłych z rodziny Duława i Homa

Piątek, 07.06.2019

06.30 O błogosławieństwo Boże w 25 rocznicę urodzin Bartłomieja
18.00 † Tomasz Króliczek i Przemysław Dobija
18.00 † Józef Gluza od róży mężczyzn

Sobota, 08.06.2019

06.30 † Bartosz Nowak w 5 r.ś.
06.30 † Wiktoria Stec z mężem Władysławem i synem Piotrem
18.00 † Janina Pępek z mężem Leszkiem w 16 r.ś.

Niedziela, 09.06.2019

07.00 † Maria Dobija z mężem Janem i synami Antonim i Andrzejem
09.00 † Wiktoria Basiura z mężem Antonim
11.00 † Anna Migdał z mężem Antonim
18.00 Za parafian