• trawa
  • melchior1
  • k2
  • krokus2
  • k4
  • melchior2
  • post
  • trawa1
  • k3
  • krokus4a
  • k1
  • p6 noc
  • krokus3

 Intencje mszalne od 09 czerwca do 16 czerwca 2019


Niedziela, 09.06.2019

07.00 † Maria Dobija z mężem Janem i synami Antonim i Andrzejem
09.00 † Wiktoria Basiura z mężem Antonim
11.00 † Anna Migdał z mężem Antonim
18.00 Za parafian

Poniedziałek, 10.06.2019

06.30 † Edward Szatanik
18.00 † Władysław Maślanka w 17 r.ś.

Wtorek, 11.06.2019

06.30 † Józef Misztalewski z żoną Anną w 3 r.ś.
18.00 ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

† Roman Moczek od sąsiadów Marii i Antoniego Duraj
† Jarosław Hańderek od cioci Anny Hańderek i kuzynki Gertrudy
† Janina Klimara od parafian z Suchej Beskidzkiej
† Mieczysław Pilarz od sąsiadów Miczkowskich
† Agata Tracz od rodziny Kanikowej
† Jan Piekarz od pierwszego oddziału PKO w Bielsku-Białej
† Marcin Podosek od rodziny Kurowskich ze Szczyrku
† Anna Wrona od Marii Trzopek z rodziną
† Maria Kubica od Barbary i Zbigniewa Migdał
† Anna Wrona od Marii Górnej
† Anna Szymanek od sąsiadów Marii Gluza, Anny Mika z rodziną, Haliny Rusin z rodziną
† Marta Pilarz od sąsiadów Szypułów
† Antoni Migdał od rodziny Kiersnowskich
† Bogumiła Bistyga od kolegi Andrzeja Pilarza z Rybarzowic
† Kazimierz Prochownik od rodziny Starczków
† Michał Wrona od Czesławy Górnej
† Jarosław Gluza od koleżanek z Buczkowic
† Kazimiera Kos od sąsiadów Małgorzaty i Kazimierza Stempień z rodziną
† Tadeusz Jachnicki od Emilii i Aleksandra Stekla
† Krystyna Kociołek od Mariana Mędrzak z żoną
† Joanna Grygiel od sąsiadów Wieczorków
† Paweł Garncarczyk od prac. kancelarii podatkowej Ewy, Pauliny, Katarzyny, Bożeny
† Wiesław Dąbkowski od rodziny Komarnickich
† Antonino Musolino od Przemka z rodziną
† Teresa Kluz od wójta i rady gminy w Buczkowicach
† Marek Gruszecki od Małgorzaty i Pawła Gębala z rodziną
† Józef Plinta od Wandy Wrona z rodziną
† Marek Kruczek od Ewy Drobniak z rodziną
† Danuta Wyporek od rodziny Solniców
† Janusz Szkaradnik od Zenobii i Grzegorza Zając
† Józef Szlosek od kuzyna Franciszka z żoną
† Piotr Gogler od kolegi Józefa Jakubca
† Andrzej Kruczek od kuzynek Lucyny, Doroty i Iwony z rodzinami
† Kazimiera Bieniek od Bronisławy Górnej z rodziną
† Ludwik Krutak od rodziny Szymke
† Józef Gluza od sąsiadki Walerii
† Anna Januła od prawnuków Magdy i Mateusza
† Waleria Dunat od rodziny Szewczyk ze Szczyrku
† Bronisława Sukiennik od Katarzyny i Bronisława Kulik z rodziną
† Elżbieta Jakubiec od córki Apolonii z mężem
† Stanisław Pach od córki Marii Wieczorek z rodziną

Środa, 12.06.2019

06.30 † Antoni Jakubiec z teściem Antonim
18.00 † Anastazja i Józef Marcisz

Czwartek, 13.06.2019

06.30 † Józef Kubica w r.ś.
18.00 † Antoni Piela

Piątek, 14.06.2019

06.30 † Julia Wrona z mężem Stanisławem
18.00 † Waleria Bigos w 14 r.ś. z mężem

Sobota, 15.06.2019

06.30 † Franciszek Król w 10 r.ś. z rodzicami i teściami
18.00 † Jan Cierniak z rodzicami

NIEDZIELA, 16.06.2019

07.00 Za parafian
09.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Lucyny w 50 rocznicę urodzin
11.00 Chrzty
18.00 † Paweł i Maria Mikusz z rodzicami