• post2020_1
  • post
  • post2020_3
  • krokus2

new flash1 Zapraszamy na Mszę Świętą niedzielną z 05 kwietnia w naszej Parafii.

msza0104

new flash1 Zapraszamy na Mszę Świętą z 04 kwietnia w naszej Parafii.

Msza Święta wynagradzająca NSMP

niedziela palmowa 2020

new flash1 Zapraszamy na Drogę Krzyżową z dnia 03.04

.Krzyz bucz

new flash1 Zapraszamy na Mszę Świętą z 01 kwietnia w naszej Parafii. Była to nasza pierwsza transmisja z facebooka :)
Każdy się stresował ale wyszło fajnie. Warto było ....

Szczęść Boże,

Postaramy się poprzez transmisję on-line pokazać co sie teraz lub ostatnio wydarzyło w kościele parafialnym.

new flash1 W nabliższym czasie Niedziela 5 kwietnia godzina 11:00 - link pojawi się na 5 minut przed terminem.

FnaPsP

„Gdy zapadł wieczór” (Mk 4,35). Tak zaczyna się usłyszana przez nas Ewangelia. Od tygodni wydaje się, iż zapadł wieczór. Na naszych placach, ulicach i miastach zebrały się gęste ciemności; ogarnęły nasze życie, wypełniając wszystko ogłuszającą ciszą i posępną pustką, która paraliżuje wszystko na swej drodze. Czuje się je w powietrzu, dostrzega w gestach, mówią o tym spojrzenia. Przestraszyliśmy się i zagubiliśmy. Podobnie jak uczniów z Ewangelii ogarnęła nas niespodziewana i gwałtowna burza.

Komunikat

W związku z rozszerzającą się epidemią i decyzją Ks. Bpa Ordynariusza informujemy wiernych, że nie będzie na ten czas spowiedzi św. ze względu na niebezpieczeństwo zarażenia.

rpindel

W trosce o zdrowie i życie oraz duchowe dobro wiernych ustalamy następujące zasady duszpasterskie obowiązujące w Diecezji Bielsko-Żywieckiej.

pappafmod