• k2
 • BN zyczenia slider1
 • BN2
 • BN zyczenia slider1
 • k4
 • BN1
 • k3
 • p6 noc
 • BN3
 • k1
 • BN4
 • Szopka
 • BN5
 • szopka2

W niedzielę 04.11. 2018 r o godzinie 11 przeżywaliśmy Mszę Świętą Rodzinną, a także uroczyste rozpoczęcie roku formacyjnego Oazy Dzieci Bożych. Po roku uczęszczania na scholkę przyjętych zostało aż 12 dziewczynek, które swoim śpiewem chcą uwielbiać Boga i zbliżać się do Niego uczęszczając co tydzień na spotkania. Swój medalik otrzymały również dwie nowe animatorki, które podjęły się opieki nad grupą. Ostatnim etapem uroczystości było przyjęcie przez animatorki i moderatorkę świec, które symbolizują światło Chrystusa, które chcą przekazywać dalej.

Na swoim kazaniu ks. Tymoteusz tłumaczył dzieciom, że będąc przyjacielem Jezusa stajemy się święci, gdyż mamy z Nim stały kontakt. Oaza Dzieci Bożych prowadzi właśnie do świętości, do prawdziwej przyjaźni z naszym Zbawicielem.

Asia 🙂

Dzisiaj 106

Wczoraj 254

Tydzień 106

Miesiąc 3676

Od XII.2017 53835

Kubik-Rubik Joomla! Extensions