• BN zyczenia slider1
  • Szopka
  • BN5
  • szopka2

Upłynął właśnie rok od czasu uruchomienia naszej strony parafialnej w nowej odsłonie, dzisiaj kończy się stary 2018 rok - czas więc na podsumowania.

Strona uzyskała ponad 50 000 odwiedzin, co statystycznie daje 140 wejść na stronę dziennie. Zgromadiliśmy dla Was 10 000 zdjęć w 191 galeriach. Utworzyliśmy 327 artykułów. Cieszy nas ogromnie ten sukces i dumą napawa fakt, że jesteście z nami.

Jest więc zatem dobry moment aby ponownie sięgnąć do naszej ponad stuletniej historii i przypomnieć chwile stanowiące korzenie tego, czym możemy się dziś cieszyć i doświadczać jako wspólnota.
Zachęcamy do powrotu do "tamtych" czasów, oglądania zdjęć, wspominania osób i wydarzeń. Potraktujcie Państwo artykuły z cyklu "Kronika" jako prezent dla Was w tym ważnym roku. Może czytającym i oglądającym zakręci się łezka w oku na wspomnienie tamtych chwil?

Kronika - Budowa Plebanii i Salek Katechetycznych cz.3

Miłej lektury!

Teksty pochodzą z oryginalnych Kronik Parafialnych. Ich autorami są aktualni w owym czasie gospodarze naszej parafii.
Ciąg dalszy nastąpi ...

Tu znajdziesz artykuły z kategorii Kroniki parafialne:

Kroniki menu1

Od XII.2017 53897