• k2
  • jesien3
  • k4
  • k3
  • jesien5
  • k1
  • p6 noc
  • wrzosy

Dzisiaj Schola Parafialna uczestniczyła w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Szczyrkowskim Centrum Kultury. Dzieci przebrane za aniołki zaśpiewały „Na polanie w środku nocy” i „Przybieżeli do Betlejem”.
Oprócz występu grupowego śpiewały również solistki: Zuzia Lalik wykonała kolędę „Jezusa Narodzonego”, Dominika Borska zaśpiewała „W żłobie leży” i „Dlaczego dzisiaj wśród nocy dnieje” a Marta Broniszewska kolędę „Mizerna cicha” i „Jeszcze nie czas”. Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie dzieci i umożliwienie im prezentacji talentów serdecznie dziękujemy.

Wyniki 26 Konkursu Kolęd i Pastorałek - Szczyrk 2017 + FILMY

Komisja po przesłuchaniu 50 prezentacji postanowiła przyznać następujące nagrody:

Kategoria od 7 do 10 lat
Soliści
Wyróżnienie - Zuzanna Lalik

Kategoria od 11 do 14 lat
Soliści
Wyróżnienie – Dominika Borska
Zespoły
1 miejsce – Schola Buczkowice

Kategoria od 15 lat
Soliści
3 miejsce – Marta Broniszewska

Ważne !
Jutro 21 grudnia o godz. 16.00 odbędzie się w Szczyrkowskim Centrum Kultury - Koncert Laureatów .
Jutro zbiórka w strojach o 15.45 w tym samym miejscu.

Zapraszamy do obejrzenia naszych filmów.