1361794138
W ostatnią sobotę Wspólnota Ruchu Światło - Życie zakończyła kolejny rok formacyjny. Po przeżyciu piątkowej Eucharystii, gdzie dziękowaliśmy Bogu za ten wspólnie spędzony czas, nadszedł moment by podsumować ostatnie 10 miesięcy. Z uśmiechem na twarzy wspominaliśmy wspólne wyjazdy i wszystkie przeprowadzone aktywności. Pożegnaliśmy również czwórkę animatorów, którzy zakończyli posługę na rzecz naszej wspólnoty. Jesteśmy im niezwykle wdzięczni za poświęcony czas i otwarte serca. Dziękujemy również Księdzu Proboszczowi za otoczenie nas opieką duszpasterską i jasne wskazywanie drogi ku Bogu.
Teraz nadszedł czas wakacji i przeżycia rekolekcji oazowych. Jak zwykle z zapałem i ochotą serca bierzemy w nich udział.
Życzymy wszystkim spokojnego odpoczynku i wakacji spędzonych z Bogiem!