• rozaniec1
  • rozaniec3

Kochani Parafianie,

children 4355469 640

Zapraszamy wszystkie dzieci (pow. 3 klasy SP) z naszej parafii do udziału w rekolekcjach wakacyjnych organizowanych przez Parafię Przemienienia Pańskiego w Buczkowicach.

Rekolekcje odbędą się w terminie 25 czerwca – 2 lipca 2021 roku w miejscowości Niedzica.
Temat rekolekcji: „Co się w niebie święci?”.
Zaplanowane są różne atrakcje (spływ Dunajcem, wędrówki górskie, wycieczka do Zakopanego i wiele innych),
a wszystko będzie połączone z formacją duchową (poznawanie świętych polskich, codzienna modlitwa, Msza Święta).

Całkowity koszt udziału to 700 zł.

Zapisy trwają do 15 maja.
Przy zapisie wpłacamy zaliczkę – 300 zł oraz oddajemy wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika
(do odbioru w zakrystii kościoła lub w formie elektronicznej – proszę pisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).
Zapisy u ks. Kamila Piwowarczyka w zakrystii po Mszach Świętych lub w innym, umówionym terminie w kancelarii parafialnej.

W razie pytań, proszę kontaktować się z ks. Kamilem osobiście w kościele lub mailowo.

Jednocześnie informujemy, że może się zdarzyć, iż z racji epidemiologicznych (obostrzenia, które uniemożliwią organizację kolonii, bądź zbyt mała liczba uczestników)
wyjazd zostanie odwołany i przeniesiony na rok następny.

niedzica