20231231 095512m

W niedzielę, 31.12.2023r.  – w Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa obchodziliśmy w naszej Parafii Jubileusze Małżeńskie:

1. Teresa i Henryk Knapek – 50.rocznica ślubu
2. Jadwiga i Adam Skuza – 50.rocznica ślubu
3. Maria i Michał Laszczak – 45.rocznica ślubu
4. Dorota i Andrzej Wieczorek – 40.rocznica ślubu
5. Monika i Sławomir Czulak – 30.rocznica ślubu
6. Monika i Marek Skrok – 25.rocznica ślubu
7. Marta i Piotr Wędzel – 15.rocznica ślubu
8. Elżbieta i Dariusz Zmełty – 13.rocznica ślubu
9. Marcelina i Dariusz Kubica – 10.rocznica ślubu

Boże, od którego pochodzi wszelkie ojcostwo w niebie i na ziemi, Ojcze, który jesteś Miłością i Życiem.

– Spraw, aby każda rodzina na ziemi stawała się przez Twego Syna Jezusa Chrystusa „narodzonego z Niewiasty“ prawdziwym przybytkiem życia i miłości dla coraz to nowych pokoleń.

– Spraw, aby Twoja łaska kierowała myśli i uczynki małżonków ku dobru ich własnych rodzin i wszystkich rodzin na świecie.

– Spraw, aby młode pokolenie znajdowało w rodzinach mocne oparcie dla swego człowieczeństwa i jego rozwoju w prawdzie i miłości.

– Spraw, aby miłość umocniona łaską Sakramentu Małżeństwa okazywała się mocniejsza od wszelkich słabości i kryzysów, przez jakie nieraz przechodzą nasze rodziny.

– Spraw wreszcie, – błagamy Cię o to za pośrednictwem Świętej rodziny z Nazaretu – ażeby Kościół wśród wszystkich narodów ziemi mógł owocnie spełniać swe posłannictwo w rodzinach i poprzez rodziny.

Ty, który jesteś Życiem, Prawdą i Miłością w jedności Syna i Ducha Świętego. Amen.

20231231 095521m