• trawa
  • trawa1
  • krokus4a
  • krokus3
  1. Dziś o 17:30 nieszpory i Msza Święta wieczorna.

2. W tym tygodniu wspominamy:
    a. w poniedziałek - wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny
    b. we wtorek - święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Bielsku-Białej
    c. w piątek - wspomnienie św. Wincentego a Paula
    d. W sobotę - wspomnienie św. Wacława, męczennika

3. W środę o 18:00 będzie odprawiona Msza Święta w intencji świętej pamięci Księdza Prałata Stanisława Jaska.
    Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy za wieloletniego proboszcza naszej parafii.

4. W sobotę o 07:00 wyjedziemy na dróżki za naszych zmarłych do Kalwarii.

5. Zachęcamy do zapisywania się na kandydatów na ministrantów w zakrystii kościoła.

6. "Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane wsparcie przy pozyskaniu kamery termowizyjnej
    dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Buczkowicach.
    Dzięki Państwa nieocenionej pomocy dysponujemy już sprzętem wartości 19782 zł 53 gr,
    który służył będzie skutecznie w ratowaniu ludzi i dobytku."
    Z wyrazami wdzięczności zarząd oraz strażacy ochotnicy OSP w Buczkowicach.

7. Gminna Biblioteka Publiczna w Buczkowicach, Koło PZW Buczkowice Żylica oraz Oddział PTTK w Bielsku-Białej
    zapraszają wszystkich chętnych (osoby niepełnoletnie pod opieką rodzica)
    na jesienną akcję sprzątania rzeki Zylicy oraz obszaru przylegającego do jej koryta.
    Akcja ma charakter edukacyjny orz społeczny i odbędzie się 28 września o godzinie 10.00.
    Zbiórka przy Urzędzie Gminy Buczkowice.

Błogosławionej niedzieli
oraz całego tygodnia
życzą Duszpasterze

lines clipart 3

1. Dziś o 17:30 nieszpory i Msza Święta wieczorna.

2. W tym tygodniu wspominamy:
    a. w piątek - wspomnienie św. Jana Chryzostoma
    b. w sobotę - Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

3. W piątek Mszą Świętą o godzinie 18:00 młodzież Ruchu Światło-Życie zainauguruje kolejny rok formacyjny.
    Zapraszamy i zachęcamy młodzież do przystapienia do religijnego pięknego ruchu oazowego.

4. Również zachęcamy i zapraszamy chłopców od III klasy by służyć Bogu i ludziom jako przyszli ministranci i lektorzy.
    Zapisy w każdą niedzielę września w zakrystii po Mszy Świętej.

5. Dziś kończą sie zapisy na pielgrzymkę na Jasną Górę i do sanktuarium Świetej Rodziny w Leśniowie.
    Wyjeżdzamy dwoma autokarami w sobotę 14 września o godzinie 07:00 z parkingu przed kościołem.
    Jest jeszcze kilka miejsc.

6. Nasza parafia rokrocznie organizuje dróżki za zmarłych do Kalwarii Zebrzydowskiej.
    W tym roku wyjedziemy modlić się za zmarłych w sobotę 21 września o godzinie 07:00 z parkingu przy kościele.
    Zapisy w zakrystii kościoła - koszt przejazdu 20 zł.

7. Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach zaprasza na XIX Rodzinny Raj Rowerowy .
    Zapisy: 14 września od 09:30
    START: godzina 10:00.
    Trasa rajdu wiedzie przez wszyskie miejscowości naszej gminy.
    Szczegóły na plakatach.

Błogosławionej niedzieli