• krzyze
  • krokus4a
  • post3
  • krokus3
  1. Dziś po Mszy Świętej o godzinie 11:00 Droga Krzyzowa i po południu o 17:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
    i o godzinie 18:00 Msza Święta.

2. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego - Dzień Świętości Życia.

3. W piątek o godzinie 09:00 Droga Krzyżowa dla starszych i chorych.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne,
    które poprowadzi ojciec Ekspedyt z Sanktuarium Matki Bożej z Kalwarii Zebrzydowskiej.
    Program rekolekcji jak również program Tridum Paschalnego mozna odebrać po Mszy Świętej.

5. Środa (03 kwietnia) będzie dniem spowiedzi rekolekcyjnej przed Świętami Wielkanocnymi.

6. We wtorek (02 kwietnia) na Mszy Świętej dla chorych o 09:00, jak również w środę (03 kwietnia) na Mszach Świętych, kończących rekolekcje będzie zbierana ofiara.

7. Prosimy rodziców o przypomnienie dzieciom i młodzieży o wyznaczonych dla nich spotkaniach rekolekcyjnych.

8. W najbliższą sobotę przestawiamy zegarki o jedną godzinę do przodu.

9. W środę zapraszamy na Msze Świętą wieczorną dzieci I-komunijne z rodzicami.
    Dzieci otrzymają poświęcone książeczki i po Mszy Świętej będzie próba spowiedzi.

10. Młodzież oazowa rozprowadza kartki świąteczne.

lines clipart 3

1. Dziś po Mszy Świętej o godzinie 11:00 Droga Krzyzowa i po ppołudniu o 17:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym,
    które wygłosi ks. Rafał Jończy wikariusz parafii Rybarzowice i o godzinie 18:00 Msza Święta.

2. Dziś członkowie Akcji Katolickiej zbierają ofiarę przed kościołem dzieło pomocy misyjnej Ad Gentes.

3. W piątek o godzinie 09:00 Droga Krzyżowa dla starszych i chorych.
    o 17:00 Droga Krzyżowa Rodzinna a o 19:30 Droga Krzyżowa dla młodzieży.

4. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

5. We wtorek Uroczystość św. Józefa Oblubieńca N.M.P.

6. Na ołtarzu Serca Pana Jezusa znajdują się deklaracje "Adopcji dziecka poczętego".
    Podpisanego deklaracje składamy na tym ołtarzu 25 marca w poniedziałekw Uroczystość Zwiastowania N. M. P.

7. Przypominamy, że w przyszła niedzielę oraz w czwarta niedzielę czerwca odprawimy Msze Świętą na roczek dziecka o godzinie 11:00.
    Roczki zgłaszamy w zakrystii. Kościoła.
    Natomiast w pierwsza niedzielę czerwca o godzinie 09:00 odprawiona zostanie Msza na rocznicę Jubileuszu małżeństwa.
    Jubileusze także zgłaszamy w zakrystii

8. Najbliższe Chrzty Święte odprawimy w Wielki Poniedziałek Wielkanocny.

lines clipart 3

1. Dziś po Mszy Świętej o godzinie 11:00 Droga Krzyzowa i po ppołudniu o 17:00 GorzkieŻale z kazaniem pasyjnym,
    które wygłosiks. Rafał Jończy wikariusz parafii Rybarzowice i o godzinie 18:00 Msza Święta.

2. W piątek o godzinie 09:00 Droga Krzyżowa dla starszych i chorych.
    o 17:00 Droga Krzyżowa Rodzinna a o 19:30 Droga Krzyżowa dla młodzieży.

3. W sobotę 16 dzień miesiąca modlimy się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

4. W przyszła niedziele będziemy przeżywać w naszych parafiach dzień modlitwy i pomocy misjonarzom.
    Przed kościołem będzie zbiórka na misje Ad Gentes.

5. Dzieci do przyjęcia Chrztu Świętego zapisujemy w kancelarii parafialnej tylko w poniedziałki i czwartki po wieczornej Mszy Świętej.

6. VII Piesza pielgrzymka diecezji bielsko-Żywieckiej do Sanktuarium Bożego Milosierdzia
    i Snaktuarium Jana Pawła II w Krakowie - Łagiewnikach w dniach 30 kwietnia - 3 maja 2019 roku.
    Zapisy w księgarni św. Rity przy dworcu PKS w Bielsku-Białej.
    Koszt pielgrzymki 50 złotych.