• trawa1
  • trawa

XXVI Niedziela zwykła, 25.09.2022

- we wtorek świętego Wincentego a Paulo, kapłana
    - w środę świętego Wacława, męczennika,
    - w czwartek Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała,
    - w piątek świętego Hieronima, kapłana i doktora Kościoła,
    - w sobotę świętej Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.

3. W pierwszą sobotę o 09:00 Msza Święta Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi ze Słowem Bożym i modlitwą różańcową z rozważaniami przed Najświętszym Sakramentem.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o 07:00 zmiana tajemnic różańcowych,
    a o 11 Msza Święta rodzinna.

5. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik.
    O 17:00 różaniec, a później Msza Święta.
    Zachęcamy wiernych do tej pięknej modlitw.

XXV Niedziela zwykła, 18.09.2022

- we wtorek świętych męczenników Andrzeja, Pawła i Towarzyszy,
    w środę święto świętego Mateusza Apostoła i Ewangelisty,
    w piątek świetogo ojca Pio z Pietrelciny,
    w sobotę święto rocznicy poświęcenia Kościoła Katedralnego w Bielsku-Białej.

3. Dziś członkowie Akcji Katolickiej będą przyjmować po Mszy Świętej przed kościołem ofiary na modernizację cmentarza.
    Bardzo serdecznie dziękuję wiernym za dotychczasowe ofiary, dzięki którym postępują prace remontowe.

4. W przyszłą niedzielę będzie dostępna księga intencji na rok 2023.

5. Także w przyszłą niedzielę Schola dziecięca organizuje kiermasz ciast po Mszach o godzinie 09:00 i 11:00.

XXIV Niedziela zwykła, 11.09.2022

- we wtorek Świętego Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła,
    - w środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego,
    - w czwartek Najświętszej Marii Panny Bolesnej,
    - w piątek Świętych Męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa,
      w tym dniu jako 16 dzień miesiąca modlimy się również za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II.

3. Dziś kończą się zapisy na dróżki za zmarłych do Kalwarii Zebrzydowskiej, którą odprawimy w najbliższą sobotę.
    Wyjazd z parkingu przy kościele o 06:00.

4. Osoby które wpłaciły zaliczkę na pielgrzymki proszone są do zakrystii po odbiór zaliczki.
    Nie będzie pielgrzymki zarówno do Lichenia jak i do Gietrzwałdu i Świętej Lipki z racji braku zainteresowania.

5. Dyrektor Centrum Pulmonologii w Bystrej zwraca się z prośbą o oddanie głosu na kolejny projekt głosowanie internetowe tylko dzisiaj i jutro.
    Tu znajdziemy szczegóły.

6. W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca członkowie Akcji Katolickiej będą przyjmować po Mszy Świętej przed kościołem ofiary na modernizację cmentarza.

7. Od najbliższej środy w godzinach od 17:00 do Mszy Świętej wieczornej będzie można załatwiać sprawy związane z cmentarzem w kancelarii parafialnej.
    Tylko i wyłącznie w środy od października będzie kancelaria czynna i można załatwiać sprawy cmentarne w godzinach od 16:00 do różańca przesuniemy już ten czas do 17:00.

8. Ośrodek Kultury w Buczkowicach ponownie zaprasza do udziału 22 Rajdzie rowerowych, które odbędzie się 17 więcej informacji jest na stronie internetowej.
    Serdecznie zapraszamy.