• jesien1
  • c2

„Modlić się za żywych i umarłych” to jeden z siedmiu uczynków miłosierdzia względem duszy.

• c1

„To nie jest tak, że oni umarli, a my żyjemy. To oni żyją, a my umieramy”

• c3

Czas ucieka wieczność czeka ...

• c4

• melchior1
  • jesien2
  • wrzosy
  • melchior2
  1. Dziś o 17:30 różaniec z wypominkami za zmarłych i 18:00 Msza Święta.

2. Jutro przypada Święto Niepodległości - Msza Święta za Ojczyznę o godzinie 11:00,
    po niej złożenie kwiatów pod pomnikiem Niepodległości i pod pomnikami przy ulicy Wyzwolenia
    oraz widowisko patriotyczne w Sokolni.

3. We wtorek wspomnienie Świętego Jozafata Biskupa i Męczennika.
    W środę Świętych Męczenników Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
    W sobotę 16 dzień miesiąca modlimy się za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II.

4. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 17 do 22 czerwca 2020 roku.
    Koszt pielgrzymki to 125 € i 460 zł.
    Zapisy od dziś w zakrystii kościoła.
    Pierwsze spotkanie odbędzie się 7 grudnia o godzinie 11:00 w salce na plebanii.
    Ze względu na ograniczoną ilość wolnych miejsc w znanym dla wielu parafian hotelu w Medjugorie,
    będziemy też zapisywać wiernych na listę rezerwową.

5. Prosimy parafian o zgłaszanie jubileuszy małżeńskich, które oprawimy w Święto Świętej Rodziny z Nazaretu 29 grudnia na Mszy Świętej o godzinie 9:00.

6. W przyszłą niedzielę członkowie towarzystwa pomocy imienia Świetego Brata Alberta w Bielsku-Białej
    będą kwestować po każdej Mszy Świętej przed kościołem na rzecz kuchni społecznej,
    która wydaje codziennie kilkaset gorących posiłków wraz z chlebem przez 6 dni w tygodniu dla ludzi bezdomnych samotnych oraz rodzin wielodzietnych.
    Działa również łaźnia publiczna z której każdy potrzebujący może skorzystać.
    Za każdą nawet najmniejsza ofiarę składamy serdeczne "Bóg zapłać".

Błogosławionej niedzieli
oraz całego tygodnia
życzą Duszpasterze

lines clipart 3

1. Dziś o 17:30 różaniec z wypominkami za zmarłych i 18:00 Msza Święta.

2. W tym tygodniu wspominamy:
    w poniedziałek świętego Karola Boromeusza, biskupa
    w sobotę święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która jest kościołem katedralnym Biskupa Rzymu oraz matką i głową wszystkich kościołów świata.

3. Od jutra w ciągu tygodnia oprócz wtorku 10 minut przed Mszą Świętą wieczorną wypominki za zmarłych i modlitwa dziesiątek różańca.

4. Stowarzyszenie "Błękitna Atmosfera" zaprasza na spotkanie dotyczące dofinansowania pomp cieplnych i fotowoltaiki - spotkanie w czwartek 07 listopada o godzinie 18:30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Buczkowicach.

5. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bielsku Białej poszukuje kandydatów z terenu powiatu bielskiego do pełnienia funkcji rodzin zastępczych.
    Zgłoszenia Bielsko-Biała ulica Piastowska 40. Szczegóły na plakacie w gablotce kościoła.

6. W miesiącu październiku odeszli od nas do wieczności:
     † Henryk Steczek,
     † Stanisława Pawełek
     † Kazimierz Kos
     † Stanisław Kubica
     † Maria Urbaniec.
    Polecamy ich w swoich modlitwa Bożemu Miłosierdziu - Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci

7. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca Msze Święte kończymy Adoracją Najświętszego Sakramentu.

8. Dzisiaj o 17:00 pierwsza próba chóru na Święta Bożego Narodzenia w salkach górnych

Błogosławionej niedzieli
oraz całego tygodnia