• trawa
 • melchior1
 • k2
 • krokus2
 • k4
 • melchior2
 • post
 • trawa1
 • k3
 • krokus4a
 • k1
 • p6 noc
 • krokus3

EDK

Piesza, nocna wędrówka w ciszy i samotności. Co najmniej 40 km. EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA to wyzwanie dla tych, którzy nie boją się wycieńczenia.

Kościół XXI wieku potrzebuje ludzi odważnych, autentycznych, ciągle pracujących nad swoim rozwojem. Ludzi, którzy nie stoją w miejscu i nie siedzą na kanapie. Ludzi, którzy idą i podejmują wyzwania, nawet bardzo trudne. Owocem dziesięciu lat EDK są ludzie, którzy biorą odpowiedzialność za kościół.

12 kwietnia, już po raz 11. odbędzie się EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA w Polsce i w świecie.

ŻYCIE SAMO SIĘ NIE ZROBI!
Podejmij wyzwanie Ekstremalnej Drogi Krzyżowej!

Ekstremalna, bo trzeba pokonać trasę minimum 40 km w nocy. Samotnie lub w skupieniu. Bez rozmów i pikników. Musi boleć, byś opuścił swoją strefę komfortu i powiedział Bogu: jestem tutaj nie dlatego, że masz coś dla mnie zrobić, jestem, bo chcę się z Tobą spotkać.

 

Zapraszamy na stronę: www.edk.org.pl