• parafia1
  • Krzyze
  • parafia3
  • kamyki1
  • parafia2
  • Pisanki1
  • parafia4
  • krokus1
  • Konto parafii

Nasza Parafianka potrzebuje pilnej pomocy!!! Otoczmy ją modlitwą i pamiętajmy, że każda, nawet najmniejsza wpłata przybliża ją do celu.

List Julii i jej rodziców:

Mam 19 lat, stoję oko w oko ze śmiercią i bardzo się boję. Leczenie, na które zbieram, często nazywane jest ostatnią walką o życie. Kiedy białaczka powraca, Car-T daje nadzieję, na całkowite wyleczenie. Wierzę, że mi się uda, że na zawsze zapomnę o tej strasznej chorobie, która od 3 lat próbuje mnie zabić...

...

21jubileusz6 001 11787 500 250 80

Dziś podczas niedzielnej Mszy Świętej dziękowaliśmy Bogu za małżeństwa. Szczególnie te świętują brylantowe, diamentowe, perłowe, srebrne czy kryształowe rocznice ślubu.

2T

 komunia3b
Zapraszamy wszystkich na transmisję Mszy Pierwszej Komunii Świętej klasy 3B w niedzielę 21 czerwca

Zapraszamy wszystkich na transmisję Mszy Pierwszej Komunii Świętej klasy 3A w niedzielę 14 czerwca

 

Kochani Parafianie.

Zapraszamy Was do wspólnej modlitwy w naszym parafialnym kościele.
W niedzielę 07 czerwca nie będzie transmisji Mszy Świętej przez internet z naszej świątyni.

 

dzdz20220

 boze cialo 2018 051 8387 500 250 80

Pamiątkę ustanowienia Najświętszego Sakramentu Kościół obchodzi w Wielki Czwartek. Jednak wówczas Chrystus rozpoczyna swoją mękę. Dlatego od XIII wieku Kościół obchodzi osobną uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (zwaną potocznie Bożym Ciałem), aby za ten dar niezwykły Chrystusowi w odpowiednio uroczysty sposób podziękować.
Chrystus Pan ustanowił Najświętszy Sakrament przy Ostatniej Wieczerzy.

2019schola6 010

Pierwszego czerwca w Dzień Dziecka zorganizowaliśmy na scholi Dzień Rodziny.

jubileusze

W niedzielę Wniebowstąpienie Pańskiego Jubileusz Małżeństwa w naszej Parafii obchodzili:

Stanisława i Józef Białajczuk - 50 rocznicę ślubu
Grażyna i Rafał - 30 rocznicę ślubu
Gabriela i Piotr - 25 rocznicę ślubu
Krystyna i Stanisław - 25 rocznicę ślubu

Jolanta i Grzegorz - 20 rocznicę ślubu

Ta niezwykła rocznica może się stać okazją do tego, by zatrzymać się na chwilę i spojrzeć za siebie, by dokonać swoistego remanentu ze wspólnego życia.

Medziugorie filmobraz

Zakończył się rok przygotowań nowych ministrantów. Dziś ksiądz Tymoteusz przyjął do grupy ministrantów najmłodszych chłopaków. 

Króluj Nam Chryste

 

❤❤❤ Nasza Scholka Parafialna ma juz 5 lat... ❤❤❤ Dotarło to do mnie, tak naprawdę, dopiero dzisiaj. Od pięciu lat staramy sie z Księdzem Markiem przekazać dzieciom miłość do muzyki i wykorzystywania talentów na chwałę Pana. Ten rok był dla nas mocno formacyjny, gdyż skupiliśmy się na rozwoju duchowym dziewczynek. Najwięcej spotkań dotyczyło ŚWIĘTOŚCI, gdyż chcieliśmy, aby dzieci wiedziały, że każdy z nas jest do niej powołany i chociaż droga ta nie jest prosta, to dzięki Miłości Chrystusa możemy osiągnąć ten piękny cel. ❤❤❤

Dzisiaj tj. 06.06.2018 roku grupa pielgrzymów z Buczkowic pod przewodnictwem Księdza Proboszcza szczęśliwie dotarła do Medziugorje. Po długiej i męczącej podróży Bośnia i Hercegowina przywitała nas pięknymi widokami i cudowną pogodą. W załączeniu kilka wieczornych zdjęć z Centrum Medziugorje. 

 lednica 2018 016

"Człowiek, będąc jedynym na ziemi stworzeniem,
którego Bóg chciał dla niego samego,
nie może odnaleźć się w pełni inaczej,
jak tylko poprzez bezinteresowny dar z siebie samego."

Wczoraj, tj. 2 czerwca udaliśmy się kilkuosobową grupą na Pola Lednickie, na coroczne spotkanie młodych. W tegorocznym spotkaniu na Polach Lednickich wzięło udział ok. 85 tys. młodych ludzi. 22 Spotkanie Młodych na Lednicy odbyło się pod hasłem: "Jestem". W tym roku z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w spotkaniu uczestniczył prezydent RP Andrzej Duda, który przekazał uczestnikom polskie flagi. Specjalne pozdrowienia dla uczestników przesłał również papież Franciszek.